O firměNaše službyReferenceKontaktHomeFotogalerie
O firmě
Naše služby
Reference
Kontakt
Home
Fotogalerie
Jiné služby
Partneři
Přidat k oblíbeným

Máte-li zájem, ptejte se zde,
rádi Vás budeme kontaktovat.

Privátní přístup
Ing. Arch. Vladimír Smejkal

Reference aktuálně

2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2000/01 - 1998/99 - 1996/97 - 1994/95 - 1992/93

 • Rekonstrukce objektu

  Komplexní oprava a modernizace residenční vily v Dobřichovicích (1996)
  Náplní zadání byla celková revitalizace hlavního obytného objektu i zahradních staveb (altán, studna) včetně koncepce zahrady a nového oplocení. Výsledkem je velmi kultivovaný soulad respektující původní prvorepublikový koncept.

 • Novostavba

  Rodinný dům v Rohatsku (1998) - spolupráce a Ing.arch.Alexandrem Krohou
  Původním zadáním byla rekonstrukce stodoly, její konstrukce však nebyly staticky stabilní. Na jejím půdoryse byla postavena novostavba bohatě využívající ideální jihozápadní expozici rozsáhlou zimní zahradou. Do tradičního vesnického prostředí dům dobře zapadá díky vhodné kombinaci dřevěných obkladů a režného zdiva i zdánlivě malých okenních otvorů. Dominantou vnitřní dispozice je velká obývací místnost s kuchyňským prostorem, jídelnou, barem, ostrovním krbem a sezením, točitým schodištěm k podkrovní galerii a zimní zahradou v několika úrovních podlah.

  Rodinný dům v Berouně
  Výrazně horizontální objekt s minimální konstrukční náročností a příjemným hmotovým členěním charakteru stále oblíbenějších bungalovů.

 • Interier

  Restaurace "U piráta" v Jičíně (1999)
  Prostor původní chladírny je netradiční koncepcí využívající půdorysně velmi stísněný, horizontálně však otevřený prostor přes tři podlaží. Ve vstupní místnosti prostředního podlaží je barový pult s náznakem patinované přídě rybářského člunu.

  Bowlingový bar a  restaurace Štěrboholy (2003)
  Množství obloukových linií dynamizuje v základě ortogonální prostor. Členění baru umožňuje společnou konzumaci ideálních "dráhových" skupin se zachováním soukromí. Kromě bowlingových koulí na dráhách se nad hlavami konzumentů náznakem otáčí celá Země.

 • Ostatní

  Rekonstrukce průmyslového objektu a komplexní revitalizace celého areálu v Hořovicích (od roku 2000)
  Dlouhodobá náročná komplexní práce (příprava, projekce, inženýring) v etapách rozšiřuje výrobní prostory s nejmodernějšími technologiemi v původních objektech strojírenské výroby z konce devatenáctého a první poloviny dvacátého století.

Poslední aktualizace: 1.6. 2012