O firměNaše službyReferenceKontaktHomeFotogalerie
O firmě
Naše služby
Reference
Kontakt
Home
Fotogalerie
Jiné služby
Partneři
Přidat k oblíbeným

Máte-li zájem, ptejte se zde,
rádi Vás budeme kontaktovat.

Privátní přístup
Ing. Arch. Vladimír Smejkal

Charakter služeb

O firmě - Slovo architekta - Charakteristika služeb

Přestože má firma sídlo v obci čítající jen pár číslic popisných, asi jen málokdo v prezentačních údajích přehlédne široký akční radius činnosti.

Od roku 1992 poskytujeme odborné poradenství, inženýrské a projektové služby pro pozemní stavby a architekturu. Největší podíl prací tvoří návrhy a zpracování projektové dokumentace (PD) pro povolení nebo ohlášení staveb (individuální rodinné domy, bytové domy, provozovny, občanské stavby), v menší míře pak návrhy a případně realizace dodávek zakázkových interiérů (restaurace, prodejny, byty, penziony, administrativa).

V přehledu vybraných realizací lze nalézt novostavby i rekonstrukce, rozsahem vysloveně drobné práce, ale i urbanistické studie.

Vzhledem k získaným zkušenostem při sanacích, opravách, úpravách i novostavbách tradičních roubených staveb jsme úspěšní v řešení těchto staveb i v územích chráněných krajinných oblastí (CHKO) a národních parků.

Vybrané speciální služby zajišťujeme společně s našimi ověřenými partnery. Zpracování návrhu stavby (studie) provádíme za pomoci výkonného softwaru na bázi virtuální reality (3D). V případě zájmu vyrobíme prostorový model v požadovaném měřítku. Dokumentace (PD) je zpracována, není-li požadováno jinak, vždy v digitální formě.

Řádě poskytovaných služeb, termíny, podmínky, rozsah zpracování dokumentace a tím i ceny jsou v maximální míře individualizovány a podřizovány požadavkům zákazníků.

Poslední aktualizace: 1.6. 2020